1 MVR روپیه مالدیو به ALL لک آلبانی


اخرین بروزرسانی : Tue, 10 Dec 2019 02:59:55 +0000

1MVR
روپیه مالدیو
یا 1 MVR به ALL: =
7.1835 ALL
لک آلبانی
قیمت ارز : 7.18350


اخرین بروزرسانی : Tue, 10 Dec 2019 02:59:55 +0000

روپیه مالدیو vs لک آلبانی. 10 روز گذشته
Date روپیه مالدیو لک آلبانی
Monday, 12/09/2019 1 MVR = 7.17460 ALL
Sunday, 12/08/2019 1 MVR = 7.18120 ALL
Saturday, 12/07/2019 1 MVR = 7.18120 ALL
Friday, 12/06/2019 1 MVR = 7.14370 ALL
Thursday, 12/05/2019 1 MVR = 7.16260 ALL
Wednesday, 12/04/2019 1 MVR = 7.18850 ALL
Tuesday, 12/03/2019 1 MVR = 7.19570 ALL
Monday, 12/02/2019 1 MVR = 7.22390 ALL
Sunday, 12/01/2019 1 MVR = 7.22540 ALL
Saturday, 11/30/2019 1 MVR = 7.23560 ALL
زمان واقعی نمودار MVR/ALL or (روپیه مالدیو / لک آلبانی)
روپیه مالدیو به لک آلبانی و لک آلبانی به روپیه مالدیو
MVR ALL MVR ALL
5 MVR = 35.9175 ALL 0.6960 MVR = 5 ALL
10 MVR = 71.8350 ALL 1.3921 MVR = 10 ALL
20 MVR = 143.6700 ALL 2.7842 MVR = 20 ALL
50 MVR = 359.1750 ALL 6.9604 MVR = 50 ALL
100 MVR = 718.3500 ALL 13.9208 MVR = 100 ALL
300 MVR = 2155.0500 ALL 41.7624 MVR = 300 ALL
500 MVR = 3591.7500 ALL 69.6040 MVR = 500 ALL
1000 MVR = 7183.5000 ALL 139.2079 MVR = 1000 ALL
مبدل ارز
MVR