1 MVR روپیه مالدیو به UGX شیلینگ اوگاندا


اخرین بروزرسانی : Tue, 10 Dec 2019 01:19:36 +0000

1MVR
روپیه مالدیو
یا 1 MVR به UGX: =
239.26 USh
شیلینگ اوگاندا
قیمت ارز : 239.26000


اخرین بروزرسانی : Tue, 10 Dec 2019 01:19:36 +0000

روپیه مالدیو vs شیلینگ اوگاندا. 10 روز گذشته
Date روپیه مالدیو شیلینگ اوگاندا
Monday, 12/09/2019 1 MVR = 239.26000 UGX
Sunday, 12/08/2019 1 MVR = 238.51000 UGX
Saturday, 12/07/2019 1 MVR = 238.51000 UGX
Friday, 12/06/2019 1 MVR = 238.27000 UGX
Thursday, 12/05/2019 1 MVR = 238.54000 UGX
Wednesday, 12/04/2019 1 MVR = 240.42000 UGX
Tuesday, 12/03/2019 1 MVR = 239.99000 UGX
Monday, 12/02/2019 1 MVR = 239.57000 UGX
Sunday, 12/01/2019 1 MVR = 239.62000 UGX
Saturday, 11/30/2019 1 MVR = 240.04000 UGX
زمان واقعی نمودار MVR/UGX or (روپیه مالدیو / شیلینگ اوگاندا)
روپیه مالدیو به شیلینگ اوگاندا و شیلینگ اوگاندا به روپیه مالدیو
MVR UGX MVR UGX
5 MVR = 1196.3000 UGX 0.0209 MVR = 5 UGX
10 MVR = 2392.6000 UGX 0.0418 MVR = 10 UGX
20 MVR = 4785.2000 UGX 0.0836 MVR = 20 UGX
50 MVR = 11963.0000 UGX 0.2090 MVR = 50 UGX
100 MVR = 23926.0000 UGX 0.4180 MVR = 100 UGX
300 MVR = 71778.0000 UGX 1.2539 MVR = 300 UGX
500 MVR = 119630.0000 UGX 2.0898 MVR = 500 UGX
1000 MVR = 239260.0000 UGX 4.1796 MVR = 1000 UGX
مبدل ارز
MVR