1 MVR روپیه مالدیو به XAU اونس طلا


اخرین بروزرسانی : Tue, 10 Dec 2019 01:41:02 +0000

1MVR
روپیه مالدیو
یا 1 MVR به XAU: =
4.0E-5
اونس طلا
قیمت ارز : 0.00004


اخرین بروزرسانی : Tue, 10 Dec 2019 01:41:02 +0000

روپیه مالدیو vs اونس طلا. 10 روز گذشته
Date روپیه مالدیو اونس طلا
Monday, 12/09/2019 1 MVR = 0.00004 XAU
Sunday, 12/08/2019 1 MVR = 0.00004 XAU
Saturday, 12/07/2019 1 MVR = 0.00004 XAU
Friday, 12/06/2019 1 MVR = 0.00004 XAU
Thursday, 12/05/2019 1 MVR = 0.00004 XAU
Wednesday, 12/04/2019 1 MVR = 0.00004 XAU
Tuesday, 12/03/2019 1 MVR = 0.00004 XAU
Monday, 12/02/2019 1 MVR = 0.00004 XAU
Sunday, 12/01/2019 1 MVR = 0.00004 XAU
Saturday, 11/30/2019 1 MVR = 0.00004 XAU
زمان واقعی نمودار MVR/XAU or (روپیه مالدیو / اونس طلا)
روپیه مالدیو به اونس طلا و اونس طلا به روپیه مالدیو
MVR XAU MVR XAU
5 MVR = 0.0002 XAU 125000.0000 MVR = 5 XAU
10 MVR = 0.0004 XAU 250000.0000 MVR = 10 XAU
20 MVR = 0.0008 XAU 500000.0000 MVR = 20 XAU
50 MVR = 0.0020 XAU 1250000.0000 MVR = 50 XAU
100 MVR = 0.0040 XAU 2500000.0000 MVR = 100 XAU
300 MVR = 0.0120 XAU 7500000.0000 MVR = 300 XAU
500 MVR = 0.0200 XAU 12500000.0000 MVR = 500 XAU
1000 MVR = 0.0400 XAU 25000000.0000 MVR = 1000 XAU
مبدل ارز
MVR